Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Suhonen Timo timo.suhonen@kotinet.com 040-504 8581
Varapuheenjohtaja Hänninen Arto arto.hanninen@nivala.fi 040-7628412
Valmennuspäällikkö Ohtamaa Ari ari.ohtamaa@gmail.com 044-561 6292
Sihteeri, Johtokunnan jäsen Ypyä Seija seijas.ypya@gmail.com 0440156033
Kiekkokoulun rehtori, Johtokunnan jäsen, IT-Vastaava Meriläinen Hannu hannu.merilainen@kotinet.com 0400930687
Taitovalmentaja Kolek Vlado v.kolek@baari.net 0400 256 956
Maalivahti-koordinaattori, Johtokunnan jäsen Hannula Jussi nivalacowboys05@gmail.com 0405110532
Johtokunnan jäsen Harjula Annika annika.harjula@kalliopp.fi
Johtokunnan jäsen Juola Vesa vesajuola@gmail.com 0400387185
Johtokunnan jäsen, Tyttökiekkovastaava, Tähtiseura vastaava Järvelä Tanja nivalacowboys10@gmail.com 0407071125
Johtokunnan jäsen, Tukihakemus vastaava, IT-Vastaava Peltola Ilkka ilkka.peltola@kotinet.com +358 400 838528
Johtokunnan jäsen Ylitalo Hannu hannu11@gmail.com +358405053009
Nivala Cowboys
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat