Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Suhonen Timo timo.suhonen@kotinet.com 040-504 8581
Varapuheenjohtaja Hänninen Arto arto.hanninen@nivala.fi 040-7628412
Junioripäällikkö Boren Esa esa.boren@valio.fi 0503840230
Valmennuspäällikkö Kolek Vlado v.kolek@baari.net 0400 256 956
Sihteeri, Johtokunnan jäsen Ypyä Seija seijas.ypya@gmail.com 0440156033
Kiekkokoulun rehtori, Johtokunnan jäsen, IT-Vastaava Meriläinen Hannu hannu.merilainen@kotinet.com 0400930687
Jäävuorojen jakaja Niemelä Pekka pekka.niemela@nivala.fi 0444457421
Maalivahti-koordinaattori, Johtokunnan jäsen Hannula Jussi jussi.hannula@jokipelastus.fi 0405110532
Johtokunnan jäsen Harjula Annika annika.harjula@kalliopp.fi
Johtokunnan jäsen Juola Vesa vesajuola@gmail.com 0400387185
Johtokunnan jäsen, Tyttökiekkovastaava, Tähtiseura vastaava Järvelä Tanja tanja.jarvela@wippies.fi 0407071125
Johtokunnan jäsen, Nettivastaava, Tukihakemus vastaava Peltola Ilkka ilkka.peltola@kotinet.com +358 400 838528
Johtokunnan jäsen Ylitalo Hannu hannu11@gmail.com +358405053009
Nettivastaava Rautaoja Markku markku.rautaoja@gmail.com 050 500 5600
Nivala Cowboys
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat